Vyhľadávanie

Nádrže dôležitej a nedôležitej vody Elektrárne Mochovce a.s.

2019

Atómová elektráreň Mochovce je jedným z najkomplikovanejších stavebných objektov na Slovensku. Vyžaduje sa dodržiavanie 100 % bezpečnosti pri prevádzke objektu.

Nádrže dôležitej a nedôležitej vody Elektrárne Mochovce a.s. Fullwidth Image

Klient a zadanie

Slovenské elektrárne a.s. – Komplexná hydroizolácia podzemných nádrží na uskladnenie dôležitej a nedôležitej vody

Opis projektu

Atómová elektráreň Mochovce je jedným z najkomplikovanejších stavebných objektov na Slovensku. Vyžaduje sa dodržiavanie 100 % bezpečnosti pri prevádzke objektu.

Naše riešenie

Spoločnosť STAVA IPS, s.r.o. zabezpečovala kompletnú dodávku a montáž hydroizolácií podzemných priestorov nádrží hĺbky až do 20m, ktoré boli naplnené vodou a bolo nutné dodržať 100 % vodotesnosť objektov. Tesnenie bolo realizované kombináciou injektáži a aplikáciou stierkovej hydroizolácie VANDEX BB75. Pracovné škáry boli tesnené pomocou tesniacej a opravnej malty VANDEX UNI1 v kombinácií s injektážami polyuretánovou živicou. Prestupy boli izolované kombináciou materiálov VANDEX UNI 1 a VANDEX CEMELAST. Pri tomto objekte bolo nevyhnutné venovať sa všetkým detailom a zrealizovať ich so 100% tesnosťou. Na odovzdanie objektov bolo nutné splniť skúšku vodotesnosti, ktorú sme splnili.

Ďalšie projekty

Polyfunkčný súbor BCT1, Bytové domy

Detail referencie
Polyfunkčný súbor BCT1, Bytové domy Image

Rekonštrukcia bývalej Eskontnej banky v Bratislave

Detail referencie
Rekonštrukcia bývalej Eskontnej banky v Bratislave Image

Rodinné domy Čermeľské údolie

Nadštandardné rodinné domy projektu Čermeľské údolie sa nachádzajú v mestskej časti Košice - Sever na ulici Za štadiónom, priamo za futablovým štadión..

Detail referencie
Rodinné domy Čermeľské údolie Image

SPILKA – pivovar STEIN

SPILKA (kvasiareň) je jedinou zachovanou časťou dnes už historického pivovaru STEIN. V súčastnosti slúži ako polyfunkčný priestor a tvorí jednu zo za...

Detail referencie
SPILKA – pivovar STEIN Image

Národný futbalový štadión

Národný futbalový štadión - toto centrum by malo zastať funkciu súčasného štadiónu, pričom by malo spĺňať požiadavky medzinárodných futbalových federá..

Detail referencie
Národný futbalový štadión Image

CITY ARENA Trnava

Komplex City Arena je moderné polyfunkčné centrum, ktoré okrem futbalového štadióna ponúka návštevníkom aj obchodnú galériu a takmer 1 000 parkovacích..

Detail referencie
CITY ARENA Trnava Image

Východoslovenská galéria

Východoslovenská galéria je kultúrna inštitúcia zameriavajúca sa na zbierkotvornú činnosť umenia vo Východoslovenskom kraji...

Detail referencie
Východoslovenská galéria Image

Pomôžeme Vám s vašim projektom?

Ozvite sa nám