Vyhľadávanie

Východoslovenská galéria

2013

Východoslovenská galéria je kultúrna inštitúcia zameriavajúca sa na zbierkotvornú činnosť umenia vo Východoslovenskom kraji

Východoslovenská galéria Fullwidth Image

Klient a zadanie

Východoslovenská galéria – Komplexná hydroizolácia podzemných priestorov a revitalizácia klenbových oblúkov

Opis projektu

Východoslovenská galéria je kultúrna inštitúcia zameriavajúca sa na zbierkotvornú činnosť umenia vo Východoslovenskom kraji

Naše riešenie

Kompletná dodávka a montáž stierkových hydroizolácií podzemných stien a kryštalickej izolácie do základovej dosky. Tesnenie pracovných škár medzi základovou doskou sme realizovali pomocou tesniacej a opravnej malty VANDEX UNI1. Realizovali sme aj revitalizáciu a opravu klenbových oblúkov, ktoré sme vyčistili a spevnili materiálom VANDEX MINERALIT. Bola vykonaná aj sanácia stien pomocou chemickej injektáže muriva materiálom VANDEX IC, aby bolo zabezpečené zastavenie vzlínania vlhkosti do muriva. Výsledkom je komplexná vodotesnosť všetkých podzemných priestorov tohto reprezentatívneho objektu.

Ďalšie projekty

Polyfunkčný súbor BCT1, Bytové domy

Detail referencie
Polyfunkčný súbor BCT1, Bytové domy Image

Rekonštrukcia bývalej Eskontnej banky v Bratislave

Detail referencie
Rekonštrukcia bývalej Eskontnej banky v Bratislave Image

Rodinné domy Čermeľské údolie

Nadštandardné rodinné domy projektu Čermeľské údolie sa nachádzajú v mestskej časti Košice - Sever na ulici Za štadiónom, priamo za futablovým štadión..

Detail referencie
Rodinné domy Čermeľské údolie Image

Nádrže dôležitej a nedôležitej vody Elektrárne Mochovce a.s.

Atómová elektráreň Mochovce je jedným z najkomplikovanejších stavebných objektov na Slovensku. Vyžaduje sa dodržiavanie 100 % bezpečnosti pri prevádzk..

Detail referencie
Nádrže dôležitej a nedôležitej vody Elektrárne Mochovce a.s. Image

SPILKA – pivovar STEIN

SPILKA (kvasiareň) je jedinou zachovanou časťou dnes už historického pivovaru STEIN. V súčastnosti slúži ako polyfunkčný priestor a tvorí jednu zo za...

Detail referencie
SPILKA – pivovar STEIN Image

Národný futbalový štadión

Národný futbalový štadión - toto centrum by malo zastať funkciu súčasného štadiónu, pričom by malo spĺňať požiadavky medzinárodných futbalových federá..

Detail referencie
Národný futbalový štadión Image

CITY ARENA Trnava

Komplex City Arena je moderné polyfunkčné centrum, ktoré okrem futbalového štadióna ponúka návštevníkom aj obchodnú galériu a takmer 1 000 parkovacích..

Detail referencie
CITY ARENA Trnava Image

Pomôžeme Vám s vašim projektom?

Ozvite sa nám