Vyhľadávanie

Národný futbalový štadión

2018

Národný futbalový štadión - toto centrum by malo zastať funkciu súčasného štadiónu, pričom by malo spĺňať požiadavky medzinárodných futbalových federácií.

Národný futbalový štadión Fullwidth Image

Klient a zadanie

Generálny dodávateľ stavby STRABAG a.s. – Komplexná hydroizolácia spodnej stavby a podzemných garážových priestorov o výmere približne 35 000 m².

Opis projektu

Národný futbalový štadión - toto centrum by malo zastať funkciu súčasného štadiónu, pričom by malo spĺňať požiadavky medzinárodných futbalových federácií.

Doplnkovo je projekt osadený objektom NFŠ Infocentra, NFŠ Športhotela a polyfunkčnými prevádzkami spolu parkoviskami.

Naše riešenie

Spoločnosť STAVAN spol.s.r.o. zabezpečovala kompletnú dodávku a montáž kryštalickej prísady VANDEX AM10 do betónu na tesnenie železobetónovej konštrukcie základovej dosky a podzemných stien. Tesnenie pracovných škár sme realizovali pomocou injektážnych hadičiek a tesniacej drážky vyplnenej tesniacou maltou VANDEX UNI1. Dilatácie základovej dosky a podzemných stien boli realizované kombináciou tesniacich pásov a injektážnych hadičiek. Aktívne sme sa podieľali aj na tvorení systémov tesnenia rôznych detailov a prestupov cez konštrukcie a tieto tesnenia sme následne aj realizovali. Výsledkom je komplexná vodotesnosť všetkých podzemných priestorov na ploche približne 15 000 m².

Ďalšie projekty

Polyfunkčný súbor BCT1, Bytové domy

Detail referencie
Polyfunkčný súbor BCT1, Bytové domy Image

Rekonštrukcia bývalej Eskontnej banky v Bratislave

Detail referencie
Rekonštrukcia bývalej Eskontnej banky v Bratislave Image

Rodinné domy Čermeľské údolie

Nadštandardné rodinné domy projektu Čermeľské údolie sa nachádzajú v mestskej časti Košice - Sever na ulici Za štadiónom, priamo za futablovým štadión..

Detail referencie
Rodinné domy Čermeľské údolie Image

Nádrže dôležitej a nedôležitej vody Elektrárne Mochovce a.s.

Atómová elektráreň Mochovce je jedným z najkomplikovanejších stavebných objektov na Slovensku. Vyžaduje sa dodržiavanie 100 % bezpečnosti pri prevádzk..

Detail referencie
Nádrže dôležitej a nedôležitej vody Elektrárne Mochovce a.s. Image

SPILKA – pivovar STEIN

SPILKA (kvasiareň) je jedinou zachovanou časťou dnes už historického pivovaru STEIN. V súčastnosti slúži ako polyfunkčný priestor a tvorí jednu zo za...

Detail referencie
SPILKA – pivovar STEIN Image

CITY ARENA Trnava

Komplex City Arena je moderné polyfunkčné centrum, ktoré okrem futbalového štadióna ponúka návštevníkom aj obchodnú galériu a takmer 1 000 parkovacích..

Detail referencie
CITY ARENA Trnava Image

Východoslovenská galéria

Východoslovenská galéria je kultúrna inštitúcia zameriavajúca sa na zbierkotvornú činnosť umenia vo Východoslovenskom kraji...

Detail referencie
Východoslovenská galéria Image

Pomôžeme Vám s vašim projektom?

Ozvite sa nám